Białorusini oburzeni tym, co stało się w Polsce. Będzie skarga

1 godzina temu
Zdjęcie: Białorusini oburzeni tym, co stało się w Polsce. Będzie skarga


Białoruskie Stowarzyszenie Gimnastyki złożyło skargę po zawodach Pucharu Świata w Rzeszowie. Powodem było to, iż organizatorzy zmagań mieli naruszyć decyzję World Gymnastics i traktować sportowców z tego kraju jako zawodników neutralnych.
Idź do oryginalnego materiału