Białorusini oburzeni tym, co stało się w Polsce. Będzie skarga
Zdjęcie: Białorusini oburzeni tym, co stało się w Polsce. Będzie skarga
Białoruskie Stowarzyszenie Gimnastyki złożyło skargę po zawodach Pucharu Świata w Rzeszowie. Powodem było to, iż organizatorzy zmagań mieli naruszyć decyzję World Gymnastics i traktować sportowców z tego kraju jako zawodników neutralnych.

1 godzina temu



![Wstrzymał deszcz, ruszył żużel. Wielka woda we Wrocławiu go nie przeraziła [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/69f661d59510c9_22900862.jpg)












