Żużel. Słowa Łaguty niepokoją! Walczy z bólem!

5 dni temu

Artiom Łaguta wrócił do składu Betard Sparty Wrocław po trzech meczach nieobecności spowodowanej złamaniem kości promieniowej prawej ręki. Polak wystąpił w wyjazdowym spotkaniu ze Stelmet Falubazem Zielona Góra. Wrocławianie musieli uznać wyższość gospodarzy, przegrywając 43:47, jednak dzięki korzystnemu wynikowi dwumeczu zdobyli punkt bonusowy.

Żużel. Wraca wielki PRES Toruń! Upokorzony Motor Lublin w tarapatach! (RELACJA)

Żużel. Falubaz zmartwychwstał! Sparta nie dała rady w Zielonej Górze! (RELACJA)

Jak na powrót po kontuzji, Łaguta może zaliczyć ten występ do udanych. Zdobył 10 punktów i dwa bonusy. Po meczu przyznał jednak, iż wciąż nie czuje się na motocyklu tak swobodnie, jak przed urazem.

– Nie czułem się komfortowo na motocyklu. Było mi bardzo ciężko w każdym biegu. Odczuwałem w każdym swoim starcie ból. Popełniłem błąd w pierwszym biegu, bo odsunąłem się za szeroko. jeżeli ktoś wygrał start, to już ciężko było cokolwiek zrobić na dystansie. W mojej sytuacji skupiałem się głównie na tym, żeby wyjechać ze startu – powiedział na antenie Canal+.

Żużel. Fatalne wieści! Holder ze złamaniem, będzie długa przerwa!

Artiom Łaguta i pozostali zawodnicy Betard Sparty Wrocław nie będą mieli wiele czasu w odpoczynek. Już we wtorek Wrocławianie odjadą zaległe spotkanie z Gezet Stalą Gorzów. Początek meczu zaplanowano na godzinę 19:00.

Idź do oryginalnego materiału