Żużel. Rosną szanse na powrót Zmarzlika do Stali Gorzów? Nowa dyrektor mówi jasno

1 dzień temu

Firma Promet Cargo to ceniony sponsor od wielu lat będący przy klubie. Powołanie na stanowisko dyrektor zarządzającej Magdaleny Ciszek-Kozłowskiej spotkało się z bardzo pozytywną reakcją. Fani czekali na taki ruch od dłuższego czasu.

Nie jest tajemnicą, iż wspomniana firma od lat wspiera też zawodników. Tym najważniejszym jest oczywiście Bartosz Zmarzlik, ale w gronie wspieranych są też Anders Thomsen czy Mathias Pollestad.

Żużel. PRES Toruń nie zablokuje Pedersena! Mówi o opcjach na pozycję U24! (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Co ze sprawnością Łaguty? Sparta odpiera zarzuty! – PoBandzie – Portal Sportowy

– Może członkiem teamu nie jestem, ale bardzo, bardzo blisko teamu. Zawsze Pani Dorota Zmarzlik powtarza, iż razem z teamem, ale też grupą sponsorów tworzymy rodzinę. Więc tak to określę – należymy do rodziny Bartosza Zmarzlika – mówi Magdalena Ciszek-Kozłowska w magazynie Radia Gorzów.

Szybko zaczęły się pojawiać sugestie i pytania dotyczące powrotu Bartosza Zmarzlika. Zimą ogłaszano jednak nową umowę mistrza świata w Orlen Oil Motorze Lublin. Prezes Jakub Kępa przekonał najlepszego zawodnika do pozostania w szeregach Koziołków przynajmniej do końca sezonu 2028. Co będzie dalej? Tu jednak mamy już zagadkę.

– Wiemy, iż Bartosz – zostało to przecież publicznie ogłoszone w bardzo efektowny sposób – podpisał kontrakt dwuletni w Lublinie na lata 2027-2028. Na razie mamy 2026 rok. Ja uważam, iż Bartosz pewnie dopuszcza taką ewentualność i pewnie myśli, iż kiedyś gdzieś tam w przyszłości zatoczy to koło i do tego domu wróci. Jak najbardziej poczekamy – mówi z uśmiechem nowa dyrektor zarządzająca Gezet Stali.

Nowa rola będzie z pewnością sporym wyzwaniem dla Ciszek-Kozłowskiej. Co ciekawe, była już rozmowa o tym ruchu z samym sześciokrotnym mistrzem świata.

Żużel. Kvech błyszczy w ROW-ie i zaskakuje w GP! Tak mówi o transferze (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Stal Gorzów traci trenera! Ważna postać żegna się z klubem – PoBandzie – Portal Sportowy

– Zapytał mnie Bartosz Zmarzlik, bo jesteśmy w stałym i codziennym kontakcie: „Czy się nie boisz?”. Ja mu odpowiedziałam czy pamięta jak panie dziennikarki z telewizji śniadaniowych tak samo pytają o jazdę bez hamulców, skręcanie w prawo i jazdę w lewo, czyli takie podstawy żużla. Mówię: „Bartosz co, ty wtedy odpowiadasz?”, iż jak byś się bał, to byś nie był w tym miejscu, w którym jesteś. Nie byłbyś żużlowcem. Można się bać i nic nie robić, ale można się bać i działać. Ja się boję, ale jestem i działam. Chciałbym tych wszystkich, którzy wzywali mnie do tej tablicy zaprosić na mecz i uzmysłowić, iż tylko razem możemy coś naprawić, zmienić. Nam naprawdę kibice są potrzebni. Każdy kibic to dodatkowa złotówka do budżetu klubu. Bądźmy w tym razem – podsumowała Magdalena Ciszek-Kozłowska.

Idź do oryginalnego materiału