Żużel. Łaguta pokazał zdjęcie ręki! Nie wygląda to dobrze!

4 dni temu

Artiom Łaguta wrócił do ścigania po złamaniu ręki, ale wciąż walczy z dużym bólem. Tym samym Piotr Protasiewicz musiał go wręcz wyprosić, żeby w niedzielę wystąpił w biegu nominowanym. Dziś zawodnik pokazał, jak wygląda aktualnie jego ręka.

Złamana kość promieniowa prawej ręki sprawiła, iż Artiom Łaguta opuścił 3 mecze Betard Sparty Wrocław. 35-latek wrócił na tor, ale jak sam przyznał po spotkaniu ze Stelmet Falubazem Zielona Góra – wciąż odczuwa ból.

Żużel. Kulisy meczu Falubaz – Sparta zaskakują! Protasiewicz musiał błagać Łagutę!

Żużel. Słowa Łaguty niepokoją! Walczy z bólem!

Kibice zdziwieni byli, gdy w 13. gonitwie pod taśmą stanął Bartłomiej Kowalski. Spodziewali się, iż z rezerwy taktycznej wystąpi właśnie Łaguta. Okazało się, iż trzeba było prosić, by wyjechał w biegu nominowanym, gdyż ból powodował, iż nie mógł w pełni skupić się na jeździe.

Żużel. Kolejna przerwa lidera? Klub przekazał niepokojące wieści

35-latek nie zamierza jednak opuszczać następnych spotkań. Już jutro Betard Sparta Wrocław zmierzy się na własnym obiekcie z Gezet Stalą Gorzów. Istnieje jednak szansa, iż goście wystąpią w „oszczędnościowym” składzie. W przypadku korzystnego wyniku Łaguta będzie mógł odpuścić ostatnie biegi.

Żużel. O braku szansy dowiedział się 40 minut przed meczem. „Nie dostałem żadnego wyjaśnienia”

Lider wrocławskiej ekipy pokazał dziś w mediach społecznościowych, jak w tej chwili wygląda jego ręka.

Idź do oryginalnego materiału