Żużel. Koniec zawodnika w Orle?! Bardzo mocne słowa trenera!

8 godzin temu

H. Skrzydlewska Orzeł miał naprawdę niezłą sytuację po meczu na swoim terenie. Łodzianie wygrali pierwsze starcie 53:37, a do składu wrócił Villads Nagel. Nie wystarczyło to jednak do punktu bonusowego. Poza Nagelem i Marcinem Nowakiem zawiedli wszyscy i bonus został w Rybniku.

– Drużyna z Rybnika jest bardzo mocna i dzisiaj pokazała, iż na własnym torze potrafi to wykorzystać. Tak naprawdę w naszej drużynie mieliśmy dziś tylko dwóch zawodników, którzy pojechali na odpowiednim poziomie. Reszta kompletne zero – mówi Maciej Jąder dla lodzkizuzel.pl.

Żużel. PGE Ekstraliga zmienia przepisy przez… PRES Toruń? Odpowiada Stali Gorzów! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Świetne wieści dla Sparty! Duże wzmocnienie już na GKM? – PoBandzie – Portal Sportowy

Starcie z ROW-em było kolejnym, które nie poszło po myśli Krzysztofa Lewandowskiego. W świat poszła szczególnie sytuacja z biegu juniorskiego, kiedy zawodnik przymknął gaz i stracił pozycje. Wielu sądziło, iż było to spowodowane defektem, ale okazało się, iż nic takiego nie miało miejsca.

Żużel. Kurtz komentuje bój ze Zmarzlikiem we Wrocławiu! Interesuje go tylko jedno! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Motor jedzie z Falubazem o życie? To muszą zrobić, aby być w play-off! – PoBandzie – Portal Sportowy

– Myślę, iż Krzysztof Lewandowski dostał dzisiaj swoją ostatnią szansę. Zamknął gaz przed metą i na tym adekwatnie wszystko się kończy. Tyle mogę powiedzieć na ten temat – dodaje opiekun Łodzian.

Kolejny pojedynek Łodzianie odjadą 5 lipca. Wtedy Orzeł zmierzy się na domowym obiekcie z Hunters PSŻ-em Poznań.

Idź do oryginalnego materiału