Klub z Gniezna w niedzielę udał się do Świętochłowic w roli faworyta. Gospodarze z fenomenalnym Mateuszem Tonderem sprawili jednak niespodziankę i wygrali 50:40. Gościom pozostało cieszyć się jedynie z punktu bonusowego.
Żużel. O braku szansy dowiedział się 40 minut przed meczem. „Nie dostałem żadnego wyjaśnienia”
Żużel. Wielka ulga w Falubazie! Walasek wskazał architektów wygranej ze Spartą
W 5. biegu jeszcze na pierwszym okrążeniu z toru zjechał Norbert Krakowiak. Nie stanął on więcej pod taśmą, a jego miejsce zajmowali koledzy z drużyny. Okazuje się, iż powodem były problemy z barkiem. 26-latka czekają dalsze badania.
– Norbert Krakowiak nie dokończył niedzielnego spotkania w Świętochłowicach. Nasz zawodnik w swoim drugim wyścigu zjechał z toru i nie pojawił się już pod taśmą startową. Przyczyną były problemy z barkiem, które uniemożliwiły mu dalszą jazdę. W najbliższą środę reprezentant Ultrapur Omega Gniezno przejdzie szczegółowe badania w Guardian Clinic. Ich wyniki pozwolą ocenić aktualny stan barku i określić dalsze kroki dotyczące leczenia – poinformował klub w mediach społecznościowych.
Żużel. Szokujące doniesienia! Stal zrobi odwet na Sparcie i pojedzie… juniorami?!
Żużel. Kulisy meczu Falubaz – Sparta zaskakują! Protasiewicz musiał błagać Łagutę!
Przypomnijmy, iż zawodnik kontuzji nabawił się 10 maja. Na tor wyjechał po trzech tygodniach, ale wystąpił jedynie w trzech biegach. Następnie w starciu ze Speedway Kraków na tor wyjechał pięciokrotnie, ale w Świętochłowice wrócił silny ból. Klub na bieżąco ma informować o stanie zdrowia Norberta Krakowiaka.

4 dni temu















