Jepsen Jensen mógł być najbardziej łakomym kąskiem na giełdzie transferowej. Kończyła mu się umowa z Bayersystem GKM-em, a świetne wejście w kolejny sezon sprawiło, iż już mówiło się o propozycjach chociażby z Stelmet Falubazu Zielona Góra.
Duńczyk w Grudziądzu czuje się jednak doskonale. Jest też wdzięczny za szansę z sezonu 2024, gdy GKM wziął go w potrzebie z PSŻ-u Poznań. Teraz wiemy, iż przez kolejne dwa sezony nikt 34-latka z ekipy Gołębi nie wyrwie.
Żużel. PRES Toruń wysłał sygnał całej PGE Ekstralidze! Michelsen… ostrzega rywali! – PoBandzie – Portal Sportowy
Żużel. Falubaz zrobił świetny ruch? Mówi o postawieniu na Lebiediewa – PoBandzie – Portal Sportowy
– Bardzo się cieszę z pozostania w Grudziądzu na kolejne lata. To nie była trudna decyzja, gwałtownie się porozumieliśmy. Razem wykonujemy w ostatnich latach naprawdę świetną pracę. Faktycznie odbyłem też wiele dobrych rozmów w innych miejscach i bardzo je doceniam. Oczywiście miło jest, kiedy inne kluby są tobą zainteresowane jednak teraz jestem szczęśliwy w miejscu, w którym jestem. To jest ten najważniejszy powód, przez który zostaję i to na dwa lata – mówi nam Michael Jepsen Jensen.
Niemal tyle co o nowym kontrakcie mówi się o formie jego zaprezentowania. Jepsen Jensen podczas Grand Prix we Wrocławiu przywdział specjalny kevlar z zamieszczoną informację o przedłużeniu umowy. Jak się okazuje, pomysł był Jepsena Jensena, ale zaprojektował go znany z umiejętności graficznych prezes Bayersystem GKM-u, Marcin Murawski.
Żużel. Kulisy meczu Falubaz – Sparta zaskakują! Protasiewicz musiał błagać Łagutę! – PoBandzie – Portal Sportowy
Żużel. Vaculik tłumaczy się z blamażu w Toruniu! Mocne słowa, jest totalnie załamany! – PoBandzie – Portal Sportowy
– To był mój pomysł, aby właśnie tak zaprezentować pozostanie w klubie. Ja to wymyśliłem, a nasz prezes Marcin Murawski zajął się designem kevlaru. Myślę, iż wyszło z tego coś naprawdę fajnego i innego niż do tej pory – podsumował Michael Jepsen Jensen.

3 dni temu















