Artiom Łaguta po złamaniu ręki wrócił na tor, co ogłosił w mediach społecznościowych. Zawodnik Betard Sparty Wrocław ma za sobą trzy tygodnie przerwy, a dziś kręcił kółka na Krono-Plast Arenie.
Za Artiomem Łagutą przerwa w startach, spowodowana upadkiem w lidze szwedzkiej. 35-latek złamał rękę, przez co duży problem miała zdziesiątkowana Betard Sparta Wrocław. W tym czasie jednak odjechali zaledwie jedno spotkanie, które wygrali z czerwoną latarnią ligi – Krono-Plast Włókniarzem Częstochowa.
Żużel. Uderzył kaskiem kierownika zawodów! Gwiazda Stali przyznaje się do błędu
Żużel. Mocne słowa nt. Birkemose! Pisze o braku zaskoczenia
Indywidualny mistrz świata z 2021 roku miał pojawić się na torze w minioną niedzielę, jednak przełożono mecz z Gezet Stalą Gorzów. Dzięki temu zyskał więcej czasu w rehabilitację. Pierwsze kółka postanowił pokręcić cztery dni później w Częstochowie. – Wróciłem. Trzy tygodnie po operacji – ogłosił w mediach społecznościowych.
Żużel. Polonia przechwyciła zawodnika! Ekspresowy transfer!
Żużel. Ojciec żużlowca Stali zabiera głos po awanturze! Tak tłumaczy się z wyzwisk
We Wrocławiu wciąż niedostępni są: Dan Bewley i Mikkel Andersen. Brytyjczyk leczy złamanie kości udowej i najprawdopodobniej wróci na fazę play-off. Betard Sparta może korzystać za niego z zastępstwa zawodnika. Duńczyk do ścigania ma wrócić w najbliższym czasie, ale dokładna data nie została określona.

1 tydzień temu















