Długo musieli czekać kibice Polonii Piła na nowe twarze w zespole. Rywale w walce o utrzymanie dokonali znaczących transferów, a beniaminek w trakcie sezonu zakontraktował jedynie Bartosza Nowaka, który wyraźnie odstawał na torze.
Żużel. Polonia walczy o ligowy punkt! Są nowe wieści ws. meczu z Orłem!
Żużel. Taśma w PGE Ekstralidze, o której mówiono… przed meczem! Zbieg okoliczności, który wymaga odpowiedzi
Wreszcie zakontraktowano zawodnika, który realnie może zrobić różnicę i zastąpić spisującego się poniżej oczekiwań Williama Drejera. Nowym zawodnikiem klubu z województwa wielkopolskiego został Michał Curzytek, który został wypożyczony ze Stelmet Falubazu Zielona Góra.
Żużel. Kończy się cierpliwość w Unii Leszno? Okoniewski mówi o zmianie w składzie
Niespełna 24-latek odkąd zakończył wiek juniora, nie rozstawał się z zielonogórskim klubem. Na poziomie PGE Ekstraligi nie radził sobie najlepiej, a jego niskie zdobycze punktowe pozwoliły mu na zmianę drużyny. Curzytek z pewnością liczy na to, iż na drugim szczeblu rozgrywkowym pokaże się z dobrej strony.
Żużel. Ma dość! Birkemose sfrustrowany postawą Wilków!
Michał Curzytek będzie do dyspozycji trenera już w najbliższą niedzielę. Wtedy to Polonia Piła podejmie na własnym torze H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. Beniaminek ostrzy sobie zęby na ten pojedynek i liczy wygraną z bonusem.

1 tydzień temu

















