Ostrowska drużyna zapisała na swoim koncie trzecie w tym sezonie zwycięstwo, wracając na adekwatne tory, odkąd stery w zespole przejął Tomasz Gapiński. Tym samym udało im się w końcu odbić od dna tabeli, na którym do tej pory znajdowali się wraz z Wilkami Krosno. Po zawodach, wygranych pewnie 54:36, pozostawili na nim ekipę z Podkarpacia, a sami powędrowali w górę ligowego zestawienia.
Żużel. Ostrovia bije Wilki za trzy! Krośnianie szorują po dnie! (RELACJA)
Żużel. Jest mocny głos z Wilków ws. Birkemose! Będą odjęte punkty?
Żużel. Madsen zdradza kulisy z parku maszyn we Wrocławiu! Chcieli jechać… w niedzielę!
To nie był jednak jedyny powód do dumy dla kibiców zgromadzonych na stadionie. Frederik Jakobsen, legitymujący się świetną średnią 2,167 pkt/bieg, co przekłada się na siódme miejsce w rankingu zawodników Metalkas 2. Ekstraligi, postanowił przedłużyć swoją umowę z klubem z Ostrowa o kolejny sezon. Cała akcja ogłoszenia nowego kontraktu odbyła się tuż po meczu, a rozentuzjazmowany Duńczyk podsumował ją, wykrzykując znane ostrowskie hasło: „OstroPoSwoje”.
Żużel. Zmarzlik wzruszony! Mówi o pomocy synków i sprzeciwieniu się Morrisowi! (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy
Żużel. Fatalne wieści! Holder ze złamaniem, będzie długa przerwa! – PoBandzie – Portal Sportowy

5 dni temu















