Żużel. "Czuję ogromną ulgę". Dokonał tego po raz pierwszy w karierze
1 dzień temu
Zdjęcie: Żużel. Czuję ogromną ulgę. Dokonał tego po raz pierwszy w karierze
Wielka chwila w karierze Kima Nilssona. Szwed został właśnie mistrzem swojego kraju i zrobił to po raz pierwszy w karierze. - Czuję ogromną ulgę - mówił po zawodach.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Żużel. "Czuję ogromną ulgę". Dokonał tego po raz pierwszy w karierze
Powiązane
Sportowy cios w Rosję. Szybka reakcja
2 godzin temu
Problemy GKS-u Katowice. Pomocnik straci początek sezonu
2 godzin temu
Polecane
GTA 6 jednak z płytą w pudełku? Znamy pierwsze szczegóły
1 godzina temu
Valve wycofuje obietnicę 4K w 60 FPS dla Steam Machine
1 godzina temu


















