Żużel. Wyleciał ze składu i zamieścił wpis. Znamy reakcję dyrektora klubu
Zdjęcie: Żużel. Wyleciał ze składu i zamieścił wpis. Znamy reakcję dyrektora klubu
Miłosz Wysocki stracił miejsce w składzie Wybrzeża Gdańsk, co skomentował w mediach społecznościowych. - Rozmawialiśmy z Miłoszem i nie ma między nami złych emocji - zapewnia w rozmowie z WP SportoweFakty Mariusz Kędzielski, dyrektor klubu.

1 godzina temu
















