Żużel. Co z powrotem Bednara na mecz z Unią Leszno? Są nowe informacje!

1 dzień temu

Adam Bednar w tym sezonie reprezentuje barwy Stali Gorzów. Aktualnie jego średnia wynosi 1,487, co plasuje go na 38. miejscu w klasyfikacji średnich punktu na bieg. Bez dwóch zdań może ten sezon zaliczyć do udanych. W momencie, gdzie jego forma rosła, niestety doznał urazu. Czech w Pilźnie jechał bardzo dobre zawody. Po dwóch wyścigach na swoim koncie miał pięć punktów. Pechowo w trzecim wyścigu upadł na tor i wycofał się z zawodów.

Żużel. PRES Toruń nie zablokuje Pedersena! Mówi o opcjach na pozycję U24! (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Rosną szanse na powrót Zmarzlika do Stali Gorzów? Nowa dyrektor mówi jasno – PoBandzie – Portal Sportowy

Bubba za pośrednictwem social mediów opublikował post, który przekazuje informacje na temat stanu zdrowia, po upadku. W sobotę odbędą się eliminacje SGP2 w Pardubicach. Czech chce jak najszybciej wrócić na tor, aby pokazać się swoim kibicom, którzy kibicują jedynemu Czechowi w PGE Ekstralidze. 18-latek przekazał, iż czuje się coraz lepiej i powrót do zdrowia przebiega pomyślnie. o ile wszystkie badania przebiegną po myśli, to Bednar pojawi się na starcie zawodów.

Żużel. Upał spowodował rewolucję! Oto nowe godziny niedzielnej PGE Ekstraligi! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Kvech błyszczy w ROW-ie i zaskakuje w GP! Tak mówi o transferze (WYWIAD) – PoBandzie – Portal Sportowy

– Aktualizacja dotycząca stanu zdrowia: Powrót do zdrowia przebiega pomyślnie. Otacza mnie niesamowity zespół, który każdego dnia niestrudzenie pracuje nad tym, abym jak najszybciej mógł ponownie wsiąść na motocykl i wrócić do wyścigów. Jak wielu z was wie, w najbliższą sobotę w Pardubicach odbędą się kwalifikacje do SGP2. Wszyscy robią wszystko, co w ich mocy, aby pomóc mi przygotować się do tego turnieju. Zobaczymy, czy mój powrót do zdrowia posunie się na tyle, bym mógł stanąć na linii startu. To wielkie wydarzenie, a tym bardziej wyjątkowe, iż odbywa się w moim ojczystym kraju – przekazał Bednar.

Wyświetl ten post na Instagramie


To oczywiście niejedyny problem w Gorzowie. Podczas zawodów Speedway Grand Prix we Wrocławiu, udział w kraksie zaliczył Jack Holder. Australijczyk ma odpoczywać około sześciu tygodni.

Idź do oryginalnego materiału