Żużel. Będzie druga tablica w Alei Gwiazd Sparty! Wybrali kolejną legendę

1 tydzień temu

Spartanie zapoczątkowali nową tradycję przed rokiem. Właśnie wtedy postanowiono uhonorować odchodzącego z klubu Taia Woffindena. Na tablicy widnieje duża gwiazda z imieniem i nazwiskiem honorowanego zawodnika. „Aleja Gwiazd WTS Sparty” ma też charakter edukacyjny. Na każdej tablicy jest wykuwany kod QR. Po jego zeskanowaniu można bliżej poznać sylwetkę, osiągnięcia sportowe zawodnika – właściciela gwiazdy w alei.

Żużel. Stal Gorzów zatrzyma rozpędzony GKM? Wskazał warunek! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Za chwilę kolejny powrót do Sparty? Dobre wieści! – PoBandzie – Portal Sportowy

Druga gwiazda, która zostanie odsłonięta w sobotę dotyczy Tomasza Jędrzejaka. To wieloletni zawodnik i kapitan klubu ze stolicy Dolnego Śląska, który odszedł tragicznie 14 sierpnia 2018 roku. W Spartańskiej drużynie spędził aż 12 sezonów.

Żużel. Apel dziennikarza! Unia powinna mieć przywrócone złoto DMP?! – PoBandzie – Portal Sportowy

Żużel. Ma dość! Birkemose sfrustrowany postawą Wilków! – PoBandzie – Portal Sportowy

– Tomek był kimś więcej niż zawodnikiem. Był liderem, przyjacielem, ambasadorem naszego Klubu i człowiekiem, którego wspominamy z ogromnym szacunkiem i wdzięcznością. Odsłonięcie jego gwiazdy to wyraz uznania dla jego sportowych dokonań, ale przede wszystkim dla tego, jakim był człowiekiem – podkreśla Andrzej Rusko, Prezes WTS.

Wydarzenie zaplanowane jest na sobotę, godz. 15:45 i poprzedzi jubileuszową 300. rundę cyklu Grand Prix.

Idź do oryginalnego materiału