Znamy zwycięzców II Rundy Pucharu Polski Seniorów

archery.pl 2 miesięcy temu

Blisko 100 zawodniczek i zawodników wzięło udział w trzydniowych zmaganiach na torach łuczniczych w Żywcu w II Rundzie Pucharu Polski Seniorów w łucznictwie.
W niedzielnych eliminacjach poznaliśmy finalistów II Rundy Pucharu Polski: wśród kobiet tryumfowała Martyna Stach (MLKS Czarna Strzała Bytom) nad Natalią Leśniak (LKS Łucznik Żywiec) 6-2, a na najniższym stopniu podium stanęła Magdalena Zając (SŁ Marymont Warszawa) wygrywając w małym finale 6:2 z Natalią Michalską (MLKS Czarna Strzała Bytom). Wśród mężczyzn najlepszym zawodnikiem okazał się Oskar Kasprowski (LKS Łucznik Żywiec), który w finale pokonał klubowego kolegę Mateusza Mędrzaka 6:4. Na miejscu 3. stanął Maksymilian Osuch (OŚ AZS Poznań), który wygrał z Ireneuszem Kapustą (ZSiR Start Kielce) 7:1.