Znamy półfinalistów Ligi Mistrzów. Bukmacherzy wskazali faworyta do zwycięstwa
Zdjęcie: Znamy półfinalistów Ligi Mistrzów. Bukmacherzy wskazali faworyta do zwycięstwa
W środowy wieczór odbyły się ostatnie mecze ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. Awans do kolejnej rundy wywalczyły zespoły Bayernu i Arsenalu. W półfinale Bawarczycy zagrają z PSG a Kanonierzy z Atletico. Bukmacherzy wskazli faworyta do końcowego sukcesu.

2 miesięcy temu










![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1.jpg)




