Media: Legia Warszawa traci napastnika. Hit transferowy w Ekstraklasie
Zdjęcie: Jean-Pierre Nsame w barwach Legii w meczu z Lechią Gdańsk
Jean-Pierre Nsame prawdopodobnie przejdzie z Legii Warszawa do Pogoni Szczecin. Tomasz Włodarczyk podał, iż jest już bardzo blisko transferu. To drugi piłkarz, który trafi do tego klubu latem.

1 godzina temu








![Efektowne zakończenie sezonu w obozie siatkarek Polonii [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/40-1.jpg)






