Media: Legia Warszawa traci napastnika. Hit transferowy w Ekstraklasie

1 godzina temu
Zdjęcie: Jean-Pierre Nsame w barwach Legii w meczu z Lechią Gdańsk


Jean-Pierre Nsame prawdopodobnie przejdzie z Legii Warszawa do Pogoni Szczecin. Tomasz Włodarczyk podał, iż jest już bardzo blisko transferu. To drugi piłkarz, który trafi do tego klubu latem.
Idź do oryginalnego materiału