Zgrzyt przed półfinałem LM. Skarga złożona przez Atletico
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Zgrzyt przed półfinałem LM. Skarga złożona przez Atletico
W pierwszym meczu półfinałowym zespół Atletico Madryt zremisował 1:1 z Arsenalem. Przed rewanżem w stolicy Anglii hiszpańska drużyna złożyła skargę do UEFA. O przyczynie takiej sytuacji poinformował The Athletic.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Zgrzyt przed półfinałem LM. Skarga złożona przez Atletico
Powiązane
Sportowy cios w Rosję. Szybka reakcja
1 godzina temu
Problemy GKS-u Katowice. Pomocnik straci początek sezonu
1 godzina temu
Polki sprawiły niespodziankę. Ograły groźne rywalki na MŚ
1 godzina temu
Kurs 200 na wygraną Anglii. Zgarnij bonus 400 zł
1 godzina temu
Polecane
Valve wycofuje obietnicę 4K w 60 FPS dla Steam Machine
46 minut temu

















