Zero punktów po 46 kolejkach. Klub Polaka z hukiem spadł z ligi
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Zero punktów po 46 kolejkach. Klub Polaka z hukiem spadł z ligi
W Anglii doszło do niecodziennej sytuacji. Sheffield Wednesday, w którym gra Olaf Kobacki, zakończyło sezon... bez punktów. To za sprawą nałożonej kary 18 minusowych punktów w trakcie rozgrywek.
- Strona główna
- Inne dyscypliny
- Zero punktów po 46 kolejkach. Klub Polaka z hukiem spadł z ligi
Powiązane
"Ekstaza". Norwegowie świętują po kolejnym triumfie na MŚ
1 godzina temu
Awans wielkiego faworyta, interesująca sytuacja w tabeli
1 godzina temu
Ezi. Geniusz bez ojczyzny
1 godzina temu
Polecane
Atomówki mogą powrócić. Co twórcy szykują?
45 minut temu
















![Spektakle pod gwiazdami. Zbliża się 28. edycja Festiwalu Teatru Otwartego [PROGRAM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2021/07/Festiwal-Teatru-Otwartego-dzien-III-2021.07.11-11.jpg)
