Białorusini wściekli po zawodach w Rzeszowie. Mamy komentarz polskiego związku

1 godzina temu
Zdjęcie: Białorusini wściekli po zawodach w Rzeszowie. Mamy komentarz polskiego związku


Podczas zawodów w Rzeszowie Białorusini, wbrew zaleceniom światowej federacji, byli traktowani jak sportowcy neutralni. - Znaleźliśmy się w sytuacji konfliktu interesów - mówi nam Maciej Szafran, sekretarz generalny Polskiego Związku Gimnastycznego.
Idź do oryginalnego materiału