Wyróżniał się w 1. lidze. Wraca do PKO Ekstraklasy

1 godzina temu
Zdjęcie: Wyróżniał się w 1. lidze. Wraca do PKO Ekstraklasy


Wisła Płock ogłosiła trzeci letni transfer. Umowę z klubem podpisał Marcin Flis, który ostatnio bronił kolorów pierwszoligowej Pogoni Siedlce.
Idź do oryginalnego materiału