Verstappen złamał przepisy F1. Jest kolejna kara po GP Miami
1 miesiąc temu
Zdjęcie: Verstappen złamał przepisy F1. Jest kolejna kara po GP Miami
Max Verstappen jest kolejnym kierowcą F1, który otrzymał karę po zakończeniu GP Miami. Czterokrotny mistrz świata niewłaściwie wyjechał z alei serwisowej na początku wyścigu.
- Strona główna
- Wyścigi
- Verstappen złamał przepisy F1. Jest kolejna kara po GP Miami
Powiązane
Antonelli najszybszy na otwarcie weekendu w Austrii
1 godzina temu
Niedzielne spotkanie w polskiej lidze odwołane
1 godzina temu
Przerwali mecz przez zły stan toru. Kuriozalne sceny
2 godzin temu
Świadomość Polskich Kierowców – ft. Kacper Sztuka
2 godzin temu
Polecane
Ruszasz z Gdyni i po 30 min jesteś na Helu. Przez morze
1 godzina temu






![Kwalifikacje F2 i F3 w Austrii. Jak pójdzie Polakom? [Relacja live]](https://powrotroberta.pl/wp-content/uploads/2026/06/17b0ff9d-7432-0ae5-8772-36c94adce1e9-scaled-e1781249963364.jpeg)









