VBW Gdynia wygrywa drugi mecz w sezonie

basketligakobiet.pl 3 godzin temu

Zespół z Gdyni pokonał Ślęzę Wrocław i zanotował drugie zwycięstwo w obecnym sezonie, a do sukcesu swój zespół poprowadziła Ruth Hebard - 19 punktów i 13 zbiórek.

W Gdyni drugie zwycięstwo w okresie odniosły gospodynie, które pokonały 75:61 Ślęzę Wrocław. Początek spotkania był wyrównany, a pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 28:25. Po zmianie stron 13 z 29 punktów rzuciła Ruth Hebard i to zespół z Gdyni wchodził na ostatnią kwartę z 10 – punktową przewagą. W ostatnich 10 minutach gospodynie spokojnie kontrolowały przebieg spotkania i pewnie wygrały różnicą 14 punktów. Herbard zakończyła mecz z double-double w postaci 19 punktów i 13 zbiórek, a 12 „oczek” dodała Stephanie Jones. jeżeli chodzi o Ślęzę, to 10 punktów rzuciła Robby Ryan.

75:61 VBW Gdynia - 1KS Ślęza Wrocław