Świetne wieści. Polak ma zagrać w Wimbledonie

1 godzina temu
Zdjęcie: Świetne wieści. Polak ma zagrać w Wimbledonie


- Na 90 procent zagramy na trawie w Londynie - wyznał Filip Pieczonka, cytowany przez portal wybrzeze24. Polak i Vit Kopriva są drugą parą na liście oczekujących na występ w deblu podczas wielkoszlemowego Wimbledonu.
Idź do oryginalnego materiału