Świetne wieści. Polak ma zagrać w Wimbledonie
Zdjęcie: Świetne wieści. Polak ma zagrać w Wimbledonie
- Na 90 procent zagramy na trawie w Londynie - wyznał Filip Pieczonka, cytowany przez portal wybrzeze24. Polak i Vit Kopriva są drugą parą na liście oczekujących na występ w deblu podczas wielkoszlemowego Wimbledonu.

1 godzina temu








![Ubojnie mówią o obniżkach. Ile dziś płacą za bydło? [SONDA]](https://static.tygodnik-rolniczy.pl/images/2026/06/23/590399.webp)


