Było 0:6, Iga zeszła z kortu. Wtedy zaczęło się najgorsze. Nie wytrzymała
2 godzin temu
- Strona główna
- Tenis
- Było 0:6, Iga zeszła z kortu. Wtedy zaczęło się najgorsze. Nie wytrzymała
Powiązane
Świetne wieści. Polak ma zagrać w Wimbledonie
1 godzina temu
Polecane
Monetarne tsunami w naszych portfelach nie słabnie!
1 godzina temu
Toną w długach. Finansowy paraliż od pola do sklepu
1 godzina temu














