Świątek się doigrała, rywalka wściekła. Cały świat widział, co zrobiła Polka

3 godzin temu
Emma Navarro będzie pierwszą rywalką Igi Świątek w Bad Homburg Open. Wspomnień z ostatniego pojedynku z Amerykanką Polka nie ma zbyt dobrych - została pokonana w Pekinie i to 6:0 w trzecim secie. Spora awantura na korcie wybuchła, gdy tenisistki mierzyły się na Australian Open. Wściekła rywalka ruszyła do sędzi, zgłaszając nielegalne zagranie Raszynianki. Cały świat widział, jak postąpiła Polka.
Idź do oryginalnego materiału