Poszła za ciosem po pokonaniu Polki. Ukrainka lepsza od Rosjanki

1 dzień temu
Zdjęcie: Poszła za ciosem po pokonaniu Polki. Ukrainka lepsza od Rosjanki


Naomi Osaka wygrała drugi mecz w zawodach WTA 500 na kortach trawiastych w Bad Homburg i zameldowała się w ćwierćfinale. Do tego etapu dotarła również Elina Switolina, która odwróciła losy pojedynku z Ludmiłą Samsonową.
Idź do oryginalnego materiału