Poszła za ciosem po pokonaniu Polki. Ukrainka lepsza od Rosjanki
1 dzień temu
Zdjęcie: Poszła za ciosem po pokonaniu Polki. Ukrainka lepsza od Rosjanki
Naomi Osaka wygrała drugi mecz w zawodach WTA 500 na kortach trawiastych w Bad Homburg i zameldowała się w ćwierćfinale. Do tego etapu dotarła również Elina Switolina, która odwróciła losy pojedynku z Ludmiłą Samsonową.
- Strona główna
- Tenis
- Poszła za ciosem po pokonaniu Polki. Ukrainka lepsza od Rosjanki
Powiązane
Podwyżka nie wystarczyła. Będzie protest na Wimbledonie
5 godzin temu














