Świątek przemówiła po porażce. Oto, co zawiodło
Zdjęcie: Świątek przemówiła po porażce. Oto, co zawiodło
Iga Świątek w tym sezonie nie wygrała meczu w turnieju rangi WTA 500 w Bad Homburg. Na dzień dobry przegrała z Emmą Navarro. - Nie trafiałam piłki czysto i tak, jak chciałam, więc ciężko mi było się dostosować - wyznała na antenie Canal+ Sport.

1 godzina temu








