Było 10 minut po porażce. Świątek zdradziła, co się stało

1 godzina temu
Zdjęcie: Było 10 minut po porażce. Świątek zdradziła, co się stało


Polska tenisistka pożegnała się po jednym meczu z turniejem w Bad Homburg. Przed Wimbledonem zaliczyła poważne potknięcie w starciu z Emmą Navarro. - Źle weszłam w mecz. Trudno było mi się dostosować - mówiła Iga Świątek w rozmowie z Canal+Sport.
Idź do oryginalnego materiału