Stal Gorzów bez swojego złotego dziecka! Mamy zmianę w składzie

speedwaynews.pl 2 godzin temu

Niestety kibice Gezet Stali Gorzów mogą się zmartwić. W wieczornym meczu przeciwko Fogo Unii Leszno, ich zespół ponownie wystąpi osłabiony. W składzie nie pojawi się złote dziecko Stali, Adam Bednář, który przez cały czas przegrywa z niedawno odniesioną kontuzją.

Próbował i ledwo dał radę

Adam Bednář znajdował się w awizowanym składzie Gezet Stali Gorzów na niedzielny mecz przed własną publicznością. Wiadome było jednak, iż w związku z niedawną kontuzją barku, której nabawił się w trakcie niedawnych Indywidualnych Mistrzostw Europy, jego występ stoi pod znakiem zapytania. Decydującym o niedzielnym występie dniem była… sobota, kiedy to Czech zmierzył się z rówieśnikami w eliminacjach SGP2 w Pardubicach.

Choć Bednářowi udało się awansować do najważniejszego dla niego cyklu, w trakcie i po zawodach było widać, iż przegrywa z bólem. W związku z tym jego występ w meczu ligowym stał się bezzasadny. Do tych samych wniosków doszedł sztab szkoleniowy Gezet Stali Gorzów, który zdecydował się zastąpić Czecha.

Idź do oryginalnego materiału