Sławomir Peszko zadebiutuje w MMA: „To jest moje marzenie!”. Piłkarz ujawnia kto może stanąć w jego narożniku!

3 miesięcy temu

Kilka dni temu informowaliśmy was o tym, iż Sławomir Peszko podjął współpracę z Lexy i wspólnymi siłami rozpoczęli nowy projekt pod nazwą CLOUT MMA. O nowo-powstałej organizacji wiemy póki co kilka jednak sam piłkarz odniósł się już do tego czy planuje debiut w MMA.

7 czerwca w sieci pojawiła się wieść o tym, iż Sławomir Peszko rozpoczął współpracę z Lexy. Wspólnym projektem tej dwójki będzie organizacja CLOUT MMA. Więcej na ten temat przeczytacie w dedykowanym artykule. Sławomir Peszko zakłada organizację CLOUT MMA! „Mówiłem, iż będzie się działo!”

Teraz odpowiadając na pytania fanów Peszko potwierdził, iż planuje debiut w formule MMA. Były reprezentant Polski, który niedawno zakończył piłkarską karierę nie zdradził co prawda daty pierwszego występu w klatce jednak zdradził kto może stanąć w jego narożniku!

To jest moje marzenie. Nie mam doświadczenia w sportach walki, ale fighterem na boisku piłkarskim zawsze byłem. Umiejętności nie miałem za wiele, ale nadrabiałem charakterem i temperamentem. Podobnie będzie, gdy wyjdę kiedyś do oktagonu, nie będzie wielkiej techniki, ale na pewno będzie wola walki i zwycięstwa. Chciałbym, żeby to był prawdziwy fighter, czyli Jan Błachowicz, z którym mam dobry kontakt. Chciałby też Marcina Wasilewskiego, bo to jest mój super kolega i też ma mocny charakter. I na pewno Robert Lewandowski, który będzie trzymał kciuki.

Widać zatem, iż Peszko podchodzi do sprawy na poważnie jeżeli chciałby w całą sprawę „zamieszać” Jana Błachowicza. Przy pierwszej okazji spróbujemy zapytać byłego mistrza UFC co sądzi o tym pomyśle. Więcej informacji na temat organizacji CLOUT MMA wkrótce!

Idź do oryginalnego materiału