PRIME 5: Kolejny sportowiec spróbuje sił w freak fightach! Sonic Valerianov dymi na konferencji!

3 miesięcy temu

Już pierwszego lipca we Wrocławiu odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 5. Właśnie trwa pierwsza konferencja, na której poznaliśmy nowe zestawienia. Sonic Valerianov jest kolejnym sportowcem, który spróbuje swoich sił w freak fightach. Poznaliśmy również przeciwnika.

36-latek był od dawna związany ze sportem. Valerianov swój zawodowy debiut odnotował już w listopadzie 2016 roku, gdy wystąpił na gali PLMMA 70. Sonic przegrał wtedy przed czasem z mocnym Dawidem Żywicą. Valerianov nie toczył już walk zawodowych, ale trenował i w ostatnim czasie wystartował chociażby w zawodach grapplingowych.

W main evencie dojdzie do starcia Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego z Dominikiem Zadorą w formule bokserskiej.

Jest ogłoszenie!

Łukasz Karpiński będzie przeciwnikiem Sonica Valerianova na gali PRIME SHOW MMA 5. Podczas konferencji zawodnik pochodzący z Ełku nie zamierzał oszczędzać rywala w konfrontacji słownej.

Cała wspomniana konferencja poniżej:

Zobacz także:

Maciej Kawulski o kontuzji Ziółkowskiego: Tak czasem jest… Oglądaliście?

Jeden z właścicieli organizacji KSW Maciej Kawulski udzielił wywiadu mediom, gdzie wyjaśnił sytuację z Marianem Ziółkowskim oraz przedstawił potencjalną rekompensatę.

Artur Szpilka po znokautowaniu Pudziana: Nie czułem nic! Widzieliście?

Artur Szpilka (3-0) wytrzymał początkowy napór Mariusza Pudzianowskiego (17-9-1 N/C), a następnie ciężko znokautował zmęczonego rywala. Posłuchajcie, co “Szpila” miał do powiedzenia po swojej trzeciej wygranej w MMA.

Idź do oryginalnego materiału