Prawdziwa demolka! Raków zmiażdżył rywala. Trzy gole w 10 minut [SKRÓT]

Trzy gole w dziesięć minut, druga wygrana z rzędu i najbardziej efektowny występ od powrotu Marka Papszuna. Piłkarze Rakowa Częstochowa urządzili sobie prawdziwy festiwal strzelecki w meczu z Zagłębiem Lubin i rozbili rywala aż 5:1. Ekipą Waldemara Fornalika wstrząsnęły wręcz ostatnie minuty, gdy częstochowianie aż trzykrotnie znaleźli drogę do bramki strzeżonej przez Dominika Hładuna. Na taki mecz fani pod Jasną Górą czekali z utęsknieniem, a Raków wyraźnie rozpędza się po niemrawym początku sezonu. Gościom na otarcie łez pozostało piękne trafienie autorstwa Marka Mroza. Zobacz popis częstochowskiego zespołu w meczu z Miedziowymi. ]]>