Polscy siatkarze zdjęli "klątwę" z Niemcami. Pozostaje jeszcze jedna

2 godzin temu
Zdjęcie: Artur Szalpuk i Bartłomiej Lemański w czerwonych strojach Polski podczas świętowania punktu na tle tablicy wyników


Bartłomiej Lemański w meczu Polska - Niemcy wszedł na boisko w drugim secie. Pomógł "Biało-Czerwonym" odmienić losy meczu i przełamać rywali, których kadra Grbicia pokonała 3:1. Tym samym skończyła się jej seria pięciu tie-breaków. Lemański zdobył dziewięć punktów, w tym trzy zagrywką, i zasłużył na pochwały od Nikoli Grbicia. - Cieszę się, iż przełamaliśmy tę pięciosetową klątwę. Atmosfera w Polsce jest świetna, chwyta za serce - podkreśla środkowy. Dziś o godz. 20 mecz Polska - Argentyna.
Idź do oryginalnego materiału