Bolesna porażka polskich siatkarzy. Wschodzące gwiazdy Grbicia znowu ograne
Zdjęcie: Michał Grabek, Bartosz Zych i Jakub Kiedos
Seniorska reprezentacja Polski przebywa w Gliwicach, gdzie rozgrywa turniej fazy zasadniczej Ligi Narodów, z kolei kilku siatkarzy powołanych przez Nikolę Grbicia dołączyło do kadry do lat 22 przygotowującej się do mistrzostw Europy. "Biało-Czerwoni" w ramach szlifowania formy zmierzyli się z Francuzami, a ostatnie spotkanie z "Trójkolorowymi" miało dość niecodzienną formułę. Oto szczegóły.

1 dzień temu















