Polscy siatkarze lepsi od Belgii. Zwycięstwo 3:2 po zaciętym meczu [WIDEO]

2 godzin temu
Polscy siatkarze powrócili 24 czerwca do zmagań w siatkarskiej Lidze Narodów. Ich pierwszymi rywalami po 10-dniowej przerwie byli Belgowie. Podopieczni Nikoli Grbicia po pełnej wzlotów i upadków rywalizacji odnieśli zwycięstwo 3:2 . Powyższy materiał przedstawia skrót meczu Polska - Belgia.
Idź do oryginalnego materiału