Nerwowo po meczu polskich siatkarzy. To byłby koszmar, seria trwa

1 godzina temu
Zdjęcie: Nikola Grbić w białej koszulce stoi przy boisku wśród siatkarzy reprezentacji Polski w czerwonych strojach.


Polscy siatkarze w nerwowym stylu zainaugurowali drugi turniej Ligi Narodów, rozgrywany w Gliwicach. Przed własną publicznością podopieczni Nikoli Grbicia dość niespodziewanie przegrywali 0:2 z Belgami, ale zdołali odwrócić losy spotkania i ostatecznie triumfować po tie-breaku. "Biało-Czerwoni" stracili jednak cenny punkt, który może mieć najważniejsze znaczenie w kontekście awansu do finałowego turnieju całych zmagań. Seria pięciosetowych potyczek trwa, a rywale znajdujący się za plecami naszych rodaków także chcą polecieć do Chin.
Idź do oryginalnego materiału