Pojedzie do Czarnogóry. Kolejny polski sędzia w Lidze Mistrzów
2 godzin temu
Zdjęcie: Pojedzie do Czarnogóry. Kolejny polski sędzia w Lidze Mistrzów
Wojciech Myć został wyznaczony przez UEFA i poprowadzi mecz I rundy eliminacji Ligi Mistrzów pomiędzy czarnogórskim FK Sutjeska i Kajratem Ałmaty.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Pojedzie do Czarnogóry. Kolejny polski sędzia w Lidze Mistrzów
Powiązane
Mourinho bez ceregieli. Wypalił o meczach mundialu
41 minut temu
Oto nowa posada Bońka? Gruchnęły wieści
52 minut temu
Niewidzialna logistyka mundialu 2026
1 godzina temu
Polecane
Francuzi na prowadzeniu po ujeżdżeniu w Pucharze Narodów
1 godzina temu





![Ukraina pokonała naszych pogromców i wyrasta na rewelację Ligi Narodów [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ5IWXJW087BY-C461.jpg)




![Retro rowery na lubartowskim rynku. Podróż w czasie na dwóch kółkach [ZDJĘCIA]](https://lubartow24.pl/f/r/retrorowery1867_7713648648.jpg)


![ZEW się budzi 2026: dzień pierwszy. „Jeszcze Polska nie zginęła” [RELACJA]](https://i.iplsc.com/-/000MZ5EB0IKCYUGN-C461.jpg)



