Płocki walec nie dał szans Wybrzeżu
Zdjęcie: Zawodnik Wybrzeża Gdańsk próbuje rzutu podczas meczu z Wisłą Płock, rywale w obronie.
Orlen Wisła Płock dopełniła dzieła i zameldowała się w finale ORLEN Superligi. W sobotnim, rewanżowym meczu półfinału pokonała przed własną publicznością PGE Wybrzeże Gdańsk 38:18. Ekipa z Mazowsza zagwarantowała sobie tym samym 37 medal z rzędu.

1 miesiąc temu















![Spektakle pod gwiazdami. Zbliża się 28. edycja Festiwalu Teatru Otwartego [PROGRAM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2021/07/Festiwal-Teatru-Otwartego-dzien-III-2021.07.11-11.jpg)
