Pech młodzieżowca! Opuścił tor w karetce

speedwaynews.pl 2 godzin temu

Na torze w Bydgoszczy trwa kolejna runda zmagań w ramach Pucharu GKSŻ 500Rcc. Po dwóch pełnych seriach na prowadzeniu znajdują się Wiktor Klecha oraz Franciszek Szczyrba, którzy mają na swoim koncie komplet punktów. Pechowo zawody zakończyły się natomiast dla Nikolasa Kościucha.

Reprezentant AS Akademii Lipno w biegu dwunastym rywalizował właśnie ze Szczyrbą, Lisem oraz Niewolikiem. Tego ostatniego podniosło na prostej startowej, nie opanował motocykla i wpadł w Kościucha. Obaj zawodnicy zapoznali się z nawierzchnią toru przy Sportowej.

Młodzieżowiec Śląska Świętochłowice wstał o własnych siłach i wrócił do parku maszyn. Gorzej sytuacja wyglądała z Nikolasem Kościuchem, do którego wyjechała karetka. Młody żużlowiec został zabrany na noszach do pojazdu, który na sygnale opuścił tor i udał się do szpitala.

Nikolas Kościuch podczas siódmej rundy rozgrywek Pucharu GKSŻ 500Rcc w Bydgoszczy po dwóch odjechanych wyścigach miał tylko punkt na swoim koncie i znajdował się w dolnej części stawki. Więcej punktów już jednak nie dołoży do swojego dorobku, ponieważ jest oczywiście niezdolny do dalszej jazdy.

Idź do oryginalnego materiału