Mistrzostwo Europy i łzy na podium. Wzruszające wyznanie polskiej gwiazdy
Zdjęcie: Zawodniczka w stroju sportowym z medalem na szyi i maskotką w ręku stoi na podium podczas ceremonii dekoracji, w tle ściana z logotypami sponsorów.
- Słysząc polski hymn pomyślałam, iż jestem z siebie przeogromnie dumna. Ostatnie mistrzostwa Europy były rozgrywane dwa lata temu, wtedy moja córka miała lekko ponad pół roku, więc jeszcze nie byłam w stanie startować - mówi na pytanie Interii Kaja Ziomek-Nogal, świeżo po tym, jak w Tomaszowie Mazowieckim wywalczyła złoty medal mistrzostw Europy w biegu na 500 m. Polka otwarcie też potwierdziła, z jakim celem wyrusza na igrzyska olimpijskie.

4 miesięcy temu






![ASICS Superblast 3. Nie wszystko takie „super” [TEST]](https://biegowe.pl/wp-content/uploads/2026/06/IMG_6474.jpg)




![Pogoda dla Torunia [9.06.2026]](https://tylkotorun.pl/wp-content/uploads/2022/06/pogoda-dla-torunia_banner.jpg)

