Kolejny klub PKO Ekstraklasy chce Nsame. Kontrakt na stole

2 godzin temu
Zdjęcie: Kolejny klub PKO Ekstraklasy chce Nsame. Kontrakt na stole


Nadal nie wiadomo, gdzie Jean-Pierre Nsame zagra w kolejnym sezonie. Kameruńczykowi wygasa umowa z Legią Warszawa. Bartłomiej Kalinkowski powiedział na kanale "Meczyki", iż ofertę piłkarzowi złożyła Pogoń Szczecin.
Idź do oryginalnego materiału