Kolejny klub PKO Ekstraklasy chce Nsame. Kontrakt na stole
2 godzin temu
Zdjęcie: Kolejny klub PKO Ekstraklasy chce Nsame. Kontrakt na stole
Nadal nie wiadomo, gdzie Jean-Pierre Nsame zagra w kolejnym sezonie. Kameruńczykowi wygasa umowa z Legią Warszawa. Bartłomiej Kalinkowski powiedział na kanale "Meczyki", iż ofertę piłkarzowi złożyła Pogoń Szczecin.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Kolejny klub PKO Ekstraklasy chce Nsame. Kontrakt na stole
Powiązane
Legia: jędrzejczyk odchodzi. papszun: był wyjątkowy #shorts
1 godzina temu
Jordania - Algieria: typy i kursy na Mundial (23.06.2026)
1 godzina temu
Polecane
UKS Amicus z górą medali
50 minut temu
Dominika Skarupska siódma w strzeleckich MŚ juniorek
57 minut temu
Niecodzienny żart Katy Perry. Tak potraktowała swoich eks
1 godzina temu
Rowerzyście to piach w oczy i żwir pod koła
1 godzina temu








![Noc Świętojańska w Hrubieszowie. Wianki, ognisko i śpiew nad Huczwą [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-noc-swietojanska-w-hrubieszowie-wianki-ognisko-i-spiew-nad-huczwa-zdjecia-1782132138.jpg)
![Młodzi strażacy rywalizowali w Lubyczy Królewskiej. Znamy najlepsze drużyny powiatu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-mlodzi-strazacy-rywalizowali-w-lubyczy-krolewskiej-znamy-najlepsze-druzyny-powiatu-zdjecia-1782131410.jpg)





