Odchodzi z Legii, ale zostaje w Ekstraklasie. Jest oficjalny komunikat
2 godzin temu
Zdjęcie: Odchodzi z Legii, ale zostaje w Ekstraklasie. Jest oficjalny komunikat
To już informacja oficjalna - Gabriel Kobylak odszedł z Legii Warszawa i został nowym bramkarzem GKS-u Katowice. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2028 roku.
- Strona główna
- Piłka nożna
- Odchodzi z Legii, ale zostaje w Ekstraklasie. Jest oficjalny komunikat
Powiązane
Polak zaprezentowany w nowym klubie. Zagra w Turcji
47 minut temu
Polecane
Zwycięstwo Dominiki w 20-te urodziny
1 godzina temu
Przygotowania do szprotawskiego śpiewania
1 godzina temu
Tarczyński Arena – ponad 160 wydarzeń rocznie!
1 godzina temu










![Niełatwe trasy, wymagające podjazdy i ostre zakręty. Rywalizowali na terenie jaworzyńskiej żwirowni [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Grand-Prix-MTB-Solidarnosci-2026.06.20-1.jpg)





