Odchodzi z Legii, ale zostaje w Ekstraklasie. Jest oficjalny komunikat

2 godzin temu
Zdjęcie: Odchodzi z Legii, ale zostaje w Ekstraklasie. Jest oficjalny komunikat


To już informacja oficjalna - Gabriel Kobylak odszedł z Legii Warszawa i został nowym bramkarzem GKS-u Katowice. Podpisał kontrakt do 30 czerwca 2028 roku.
Idź do oryginalnego materiału