Hiszpania pokonała Polskę (89-41) i w półfinale Europy zmierzyła się z Włochami

ochrona24.info 2 miesięcy temu

LDla hiszpańskiej drużyny U-20 Wytrzymałość wygrywa Polska Przez 89-41 W meczu, w którym od początku cię dominowalin wielki sukces zewnętrzny i solidne bezpieczeństwo. To Rubena Burgosa zakwalifikowała się do półfinału Mistrzostwa Europy Gdzie są mierzone Sobota, 13 lipca Włochy.

Hiszpanie zaczęli się odrabiać i po wczesnym koszu Polaków strzelili gola Sekcja 9-0 Spowodowało to pierwszy termin zawodników. Po przerwie reprezentacyjnej wyróżnili się uenavida i Bermejo Dzięki zwycięstwu na świeżym powietrzu dystans zanotował na tablicy wyników. W defensywie reprezentacja narodowa była solidna, pozostawiając Polsce kilka opcji poza bramką Siedem punktów W pierwszych 10 minutach meczu.

Po celnym strzale 6,75 W przypadku drużyny U-20 mecz wszedł w obie strony, na czym skorzystali uczniowie Rubena Burgosa. Zwiększona przewaga domu dzięki intensywności na boisku z łatwością ograli indywidualną obronę Polaków, aż zdobyli 30 punktów (47-17). Na dwie minuty przed przerwą rywale wykorzystali dwa błędy spowodowane brakiem koncentracji Hiszpanii w ataku i zdobyli bramkę. Jednak Asensio zakończył pierwszą połowę z trzema punktami. (53-23)

W przerwie zostali sami Brito i Buenavita, Co dostali? 11 i 10 punktów Wyróżniał się, gdy był w polskiej drużynie Magurat z 11 punktami.

Elena Buenavita trafia do kosza

Po minięciu szatni, Obie drużyny miały trudności z wejściem w mecz. Flores wyróżniał się w ofensywie Test został wzmocniony w sądzie Jeszcze bardziej powiększyli swoją przewagę, dochodząc do ostatniej kwarty z wygodną przewagą (74-35).

Ponieważ ze względu na przewagę drużyny narodowej stawka była niewielka, występ Hiszpana był widoczny w obu aspektach gry. Trener wykorzystał okazję do wprowadzenia mniej powszechnych Kontynuował dobrą dynamikę zespołu i przez cały mecz utrzymywał prowadzenie (89-41). Moreno Mata Postraszyli ciało po upadku obrażenia Na końcu czwartej i wyjdź ze ścieżki.

Arkusz danych:

Hiszpania: Buenavita (12), Brito (11), Flores (6), Bermejo (14), Ava (11); Broncano (5), Asensio (2), Moro (7), Mata (6), Igbonmwosa (5), Valero (0) i Moreno (0).

Polska: Piasecka (0), Ullman (3), Magurat (14), Ułan (11), Adamschuk (2); Kilmajster (0), Furman (0), Barczyńska (5), Tomasic (3), Badura (1), Lubecka (0) i Koszyńska (2).

Sędziowie: Straub, van Looy i Cones.

Wydarzenia: Mecz ćwierćfinałowy Mistrzostw Europy Kobiet do lat 20 został rozegrany w Twinsped Arena w Wiedniu na oczach 103 widzów.