Fatalna wiadomość na godziny przed meczem polskich siatkarzy. Znowu pod ścianą

1 dzień temu
Zdjęcie: Artur Szalpuk i Aleksander Śliwka


Polscy siatkarze w trzecim meczu turnieju Ligi Narodów w Gliwicach zmierzą się z Niemcami, a z racji, iż przegrali w tegorocznych rozgrywkach już dwa mecze, muszą nie tylko ustrzegać się wpadek, ale też oglądać się na rywali. A ci naciskają, po serii wpadek w Lublanie z kolan powstali Włosi, którzy ponownie stanowią zagrożenie dla "Biało-Czerwonych" i mogą jeszcze w sobotę wyprzedzić ich w rankingu FIVB. A na tym nie koniec zagrożeń, podopieczni Nikoli Grbicia zostali zepchnięci na ósme miejsce w innym , jeszcze ważniejszym zestawieniu. Oto szczegóły.
Idź do oryginalnego materiału