Dali koncert w finale. Znów są mistrzami Rolanda Garrosa
Zdjęcie: Dali koncert w finale. Znów są mistrzami Rolanda Garrosa
Marcel Granollers i Horacio Zeballos jak burza przeszli przez turniej debla w ramach Rolanda Garrosa 2026. W sobotnim finale Hiszpan i Argentyńczyk pokonali Harriego Heliovaarę i Henry'ego Pattena 6:4, 6:2. To ich trzecie trofeum w Wielkim Szlemie.

2 tygodni temu







![Niemcy lepsi od Belgii. To oni będą kolejnym rywalem Polaków [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ4JD6HYF5J9O-C461.jpg)






