Biało-Czerwoni grali poza krajem. Tylko jeden ćwierćfinał

1 godzina temu
Zdjęcie: Biało-Czerwoni grali poza krajem. Tylko jeden ćwierćfinał


Polscy tenisiści mają za sobą kolejne starty w ramach zawodów rangi ITF World Tennis Tour. Tym razem Biało-Czerwoni nie odnieśli godnych uwagi rezultatów poza granicami naszego kraju.
Idź do oryginalnego materiału