Czekali ponad dekadę. Hokej może wrócić do stolicy

1 godzina temu
Zdjęcie: Czekali ponad dekadę. Hokej może wrócić do stolicy


Od ponad dziesięciu lat Warszawa nie ma drużyny w dwóch najwyższych hokejowych klasach rozgrywkowych w kraju. To może się niedługo zmienić. Władze Warsaw Capitals poszukują sponsorów, którzy pomogą w realizacji tego celu.
Idź do oryginalnego materiału