Mistrz świata był pogodzony ze śmiercią. "Zadzwoniłem już do dziewczyny"

1 godzina temu
Zdjęcie: Mistrz świata był pogodzony ze śmiercią. Zadzwoniłem już do dziewczyny


- Byłem przekonany, iż umrę - mówi Jorge Martin. Mistrz świata MotoGP wrócił wspomnieniami do wypadku z ubiegłego sezonu, w którym złamał m.in. czternaście żeber i doznał zapadnięcia płuca. - Moje płuca krwawiły, nie mogłem oddychać - zdradza.
Idź do oryginalnego materiału