Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek najlepsi w Warszawie
Zdjęcie: Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek najlepsi w Warszawie
Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek zaprezentowali się z bardzo dobrej strony na mityngu im. Jakuba Pracharczyka w Warszawie. Obie polskie legendy rzutu młotem uzyskały wartościowe wyniki.

1 godzina temu










![Pogoda była przeciwko nim. Strzelcy pokazali charakter na Pukawce [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/c86aacf3-8d59-4342-9fd5-b59027da0453.jpeg)




